| AdinnaAdinna a întrebat:

Mi.am activat optiunea prepay cu mesaje nelimitate si nu primesc mesajul de confirmare sad Am mai activat de multe ori aceasta optiune dar nu am patit niciodata asa sad. Aveti idee cum pot rezolva aceasta problema?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu primeşti mesajul de confirmare în maxim 1 oră de la activare, sună la info credit şi vezi dacă îţi apare activată.
Dacă nu apare, atunci sună la "Relaţii Clienţi" şi vezi ce zic ei.

Toate cele bune.