| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am băgat model la telefon, dar vreau să nu mai îl am.
Dar când intru in setari unde scrie :
Model
Parola
Niuciuna
Şi parcă Pin

La "Niciuna" scrie "dezactivat de administrator, din cauza politici de criptare sau acred. de stocare ".

»»»»»»»»»»»

Cum pac să o activez?
Deci cum scot modelul de pe telefon?

4 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Nu stiu despre ce vorbești.Deci ți-ai băgat model si nu-l mai vrei.Intrebarea ta nu are nicio logica.laughing

| alexionita2001 a răspuns:

Vezi sa nu ai Smart Lock activat. Din cauza aia face asa, dupa aceea dai un restart la telefon si incerci sa-l scoti.

| Ovi83 a răspuns:

Ai mai multe conturi activate pe telefon? Daca esti pe un cont gen "Guest", nu vei putea schimba setarile, trebuie sa fii pe Administrator. Ai Android sau iOS?

| Moniqqque a răspuns:

Dacă nu-ți apare la setările telefonului, probabil ai o aplicație pentru acel "model" despre care vorbești.