| Forev3rAlone a întrebat:

Buna!

Mi-am blocat cartela si am nevoie de codul PUK si nu stiu cum sa-l aflu.

PS-Sunt in Cosmote

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca e cartela si nu abonament, scrie pe acel plic cumparat odata cu, cartela... daca nu atunci trebuie sa suni la Relatii cu Clientii disponibil la numarul de telefon gratuit 1234, accesand tastele: 1 ("Pentru limba romana"), 1 ("Pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau"), 5 ("Pentru a afla codul PUK");

| Mihai1810 a răspuns:

Suni la reprezentanta si le spui numarul cartelei blocate iar ei iti vor spune codul puk. bafta