| 1234567890anonim a întrebat:

mi-am cumparat azi un telefon de la Vodafone Samsung star 3, L-am decodat, si nu imi merge internetul : verificati profilul WAP, am sunat la relatii cu clientii si m-au sfatuit sa merg la un magazin cosmote, asa am si facut, Mi-a bagat configurariile, dupa care am ajuns acasa si nu mergea din nou.Cine stie cum pto sa il fac sa functioneze.Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai de la Vodafone, pe cartela/abonament Vodafone va merge. big grin