| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Mi-am cumpărat recent [ieri on the phone un Samsung Galaxy Mini 2. Mă descurc pe el, am doar două întrebari: 1. Cum schimb soneria la mesaj? 2. Cum copiez un text atunci când sunt pe internet? Dacă nu se poate implicit, este vreun program ce te poate ajuta să copiezi? Am nevoie de un semn pe care nu îl gasesc pe tastatură si nu reuşesc sa îl copiez ca sa îl pot folosi.

Mulţumesc anticpat.

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

1. Setari>Sunet>Ton sonerie notificari>acolo ai mai multe variante
2. Trebuie sa tii apasat pe textul acela si o sa iti apara acel text intr-o "cutie" albastra, acolo poti sa dai copy, iar daca scrii ceva, poti da si cut.