| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

Buna
mi-am cumparat un iphone 6 (nu nou)
si mi-am bagat contul de itunes si icloud dar cand intru sa dau actualizare la applicati imi arata un alt cont de itune sau icloud si imi cere parola :/ ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ai luat teapa, vorbeste cu cel care ti-a dat telefonul si cere-i parola sa elimini contul din telefon.

| HuShEr a răspuns:

Nu e teapa daca ai reusit sa bagi contul de ICLOUD repet de ICLOUD in sectiunea icloud dai un reset si configureazal din nou cu conturile tale. daca in contul de icloud se afla alt cont ai luat tepa.