| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia Lumia 520 si vreau sa imi schimb tonul de apel. Dar nu din melodiile telefonului ci din cele ale cardului de memorie, dar nu merge si nu stiu cum sad Imi puteti spune voi?

5 răspunsuri:
| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Te duci la card, la melodii sau unde le ai tu... si tii cu degetul apasat pe melodie/ eu am Samsung Galaxy S Duos si prima data trebuie sa pornesc melodia si sa apas pe meniu...

| Daria00 a răspuns (pentru IntrebareCuRaspuns):

Stiu cum sa intru in cardul de memorie dar nu pot pune de pe el o melodie ca tot de apel. Am incercat asa cum spui tu, dar nu merge...

| Roibu_Andreea_1988 a răspuns:

Multumesc pentru raspuns, dar nu vreau din tonurile telefonului, vreau altele... ca si la tonul de apel sad

| Beno_DeIosif_1968 a răspuns:

Nu am aflat!

| manuelapanda a răspuns:

Buna eu nu pot sa imi schimb tonul de apel melodiile imi sunt in memoria telefonului dar tot nu imi apar la tonuri si sonerii