| patricia17 a întrebat:

Buna
Mi am cumparat un Samsung galaxy grand duos de la eMAG, am primit o certificat de garantie, dar nu mi s-a dar un certificat depanero, prin acest cerificat l-as repara, daca am doar un certificat de garantie, il poate repara?

Răspuns Câştigător
| Diurpaneus a răspuns:

Il repara pe cheltuiala ta, imi pare rau

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In perioada de garantie aparatul va fi reparat, gratuit, in baza certificatului de garantie, bineinteles daca defectiunea nu este din vina ta.

| patricia17 explică (pentru Ioandelasal):

Display-ul este spart

| Ioandelasal a răspuns (pentru patricia17):

Cred ca nu s-a spart singur, asa ca va trebui sa platesti reparatia.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Garanţia NU acoperă defectele "mecanice" produse de lovire/căderi!

Va trebui să plăteşti contravaloarea reparaţiei sad

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Normal ca de aia e de garantie laughing ce e cu voi oameni buni

| Diurpaneus a răspuns:

Orice produs care este insotit de certificat de garantie se poate repare. certificat de depanare nu este necesar, depinde de politica fiecarei firme cum se executa depabarea. cei de la eMAG sunt foarte seriosi, ei fac repararea dupa ce s-a returnat la ei obiectul. Asa ca stai fara grija.

| patricia17 explică (pentru Diurpaneus):

Il poate repara daca display-ul este spart?

| Diurpaneus a răspuns (pentru patricia17):

Il repara pe cheltuiala ta, imi pare rau