| DiannaDia a întrebat:

Mi-am cuplat telefonul (iphone 4s) la unitate. Acesta mai avea probleme si inaine la incarcat. adica il puneam la incarcat si nu se incarca doar daca ii facem niste chestii. acum, nu se incarca deloc. ma gandesc sa fie din cauza incarcatorului. poate are un cablu care nu face legatura. Il voi duce maine la Orange sa vad ce e cu el. de ce nu se mai incarca?! ajutooor. repede! funda!

2 răspunsuri:
| MrTalent a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema.Este din cauza incarcatorului nu facea contact era din cauza mufei. Cumpara alt incarcator eu asa am rezolvat! Funda?

| MrTalent a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema ..nu se incarca din cauza mufei de la incarcator, cumpara alt incarcator. Funda?