| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut optiunea de 5 euro la Orange ...si zice :SMS nelimitat in retea, 2000 minute si SMS in retea si 50 MB ....eu am crezut ca am SMS nelimitat dar cand am scris mesaje am vazut ca imi scade din cele 2000 minute ..cum vine asta?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea pe care ai activat-o tu iti ofera 2000 de minute sau SMS in retea, asta insemnand ca ai un numar de 2000 de unitati care pot fi consumate ori ca minute, ori ca SMS-uri. Din acest motiv ti s-au scazut din cele 2000 de unitati mesajele scrise trimise.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În suma de 2000 sunt și minute și sms, acum depinde de tine cum le consumi, minute sau sms ori împreună, etc.
Pa, pa.

| sweetboy17 a răspuns:

SMS-urile pe care le vei trimte, iti vor scadea din cele 2000 pe care le ai.si cand vorbesti la telefon, la fel.Pe alte retele daca suni, nu iti vor lua din cele 2000.De regula, ar trebui sa ai 100 sms-uri in alte retele care iti vor lua din acele minute daca suni pe vdf, cosmote(etc) baftawinking

| ruli123 a răspuns:

Ai 2000 de minute si SMS. Adica cele 2000 de minute includ si SMS-urile. Asa am si eu!