| rebecusca a întrebat:

Buna,mi-am instalat nu de mult timp "Solo Launcher". Nu stiu ce am facut si mi-a disparut de pe prima pagina iconița care te duce la meniu(unde am toate aplicațiile). Daca schimb launcher-ul iconța aceea imi apare(adica nu e problema telefonului). Orice as face nu apare.Nu stiti ce as mai putea face?
Va rog sa ma ajutati. Dau fundiță!☺

Răspuns Câştigător
| AmaliaMarilena a răspuns:

Păi de obicei cam toate launcherele nu au iconiță aceea. Dezinstaleaza-ti launcherul și după de pornește telefonul rău. Și îți garantez ca va merge. Funda?

2 răspunsuri:
| rebecusca explică:

Pai timp de ceva zile imi aparea iconița

| rebecusca explică:

Am incercat ce ai zis.A mers. Mersi