| andraaelenaa a întrebat:

Mi-am luat de curand un Iphone 4S si nu ma descurc prea bine sa descarc muzica, adica nu stiu daca e gratis sau nu.
Cand accesez ITunes Store imi apare un "pret" in euro, si imi spune sa cumpar melodia. Ma deruteaza.
Deci e gratis sau nu? happy
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Si eu am tot iphone 4s si pe iTunes nu poti descarca muzica decat cu bani.dar este un program pe appstore de unde descarci video de pe youtube cu melodie cu tot dar este complicat sa il faci.mie mi l-a facut un amic.

| andraaelenaa explică (pentru Legend123):

E o aplicatie de pe AppStore?

| Legend123 a răspuns (pentru andraaelenaa):

Da e o aplciatie de pe appstore

| andraaelenaa explică (pentru Legend123):

Cum se numeste aceasta aplicatie? =D

| Mada402 a răspuns:

Nu nu e gratis.Trebuie sa platesti.

| andraaelenaa explică (pentru Mada402):

Si unde anume platesc?

| Extraterestru2 a răspuns (pentru andraaelenaa):

Cel mai probabil trebuie sa platesti cu cardul bancar sau PayPal.