| burduhosu a întrebat:

Buna!

Mi-am luat ieri un smartphone [Samsung galaxy S4] iar niste prieteni mi-au spus sa il las la incarcat pana ce se face 100% pentru ca pe viitor sa ma tina mai mult bateria, dar nu l-am lasat...
Vreau sa stiu daca asta o sa imi afecteze durata de viata a bateriei.

Informatii utile=funda

MERSI!

Răspuns Câştigător
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Nu ii adevarat nu conteaza pentru ca bateriile astea noi li-polymer nu mai trebuie formatate.Bateria tot atata va tine oricat la-i tine la incarcat. Sper ca te-am ajutat