| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Mi-am luat o baterie externa si am observat ca imi incarca telefonul chiar daca bateria e full incarcata numai dupa ce bag cateva secunde bateria la priza. Dupa functioneaza. Dun ce cauza poate fi si cum o rezolv? Pentru cu nu oriunde merg am priza, si daca ar fi priza nu as mai avea nevoie de bateria externa.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa incarci bateria externa cu un alt incarcator.

Daca si cu alt incarcator face aceeasi problema, incearca incearca sa incarci cu bateria un alt telefon.
Daca cu alt telefon functioneaza incarcarea de pe baterie, atunci telefonul tau nu este compatibil cu bateria externa.

Daca si cu alt telefon se manifesta problema similara, atunci du inapoi bateria externa s-o schimbe.

| Mihaelaaaa19 explică (pentru Bula):

Voi incerca si cu altele. Dar de returnat nu cred ca pot. A trecut cam o săptămână de cand am cumparat-o din mall de la media galaxy, nu cred ca accepta returnari.

| Bula a răspuns (pentru Mihaelaaaa19):

Returnare poti face daca ai bonul /factura cu care ai cumparat-o.

| Frank51 a răspuns:

Este defecta bateria sau un circuit in interiorul ei. Daca poti returneaza-o.

Răspuns utilizator avertizat