| francis42 a întrebat:

Buna mi-am luat si eu un telefon Orange nivo si nu gasesc 'fisierele mele'? iar cand descarc jocuri de pe google play imi arata ca se descarc jocurile dar ele nu se descarc?

1 răspuns:
| rodutcotirla a răspuns:

Daca vrei sa vezi jocurile descarcate intra in setari->aplicatii->descarcate...iar daca vrei sa gasesti fisierele mele trebuie sa stii ca acest telefon nu are asa ceva...dar poti sa iti descarci ES File Explorer File Manager eu il am si ii foarte bun!