| arinutza25 a întrebat:

Bună,mi-am luat un telefon nou care nu acceptă card micro SD,cum îmi pot transfera mesajele, contactele și mesajele de pe wapp pe noul telefon?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trimiți mesajele și contactele prin bluetooth.

| andreirobert15 a răspuns:

Depinde de telefon, daca è iphone cu icloud de pe pc, daca e alt telefon cu android contactele le trimiti prin bluetooth, mesajele de pe whatsapp fac backup la mesaje.

| Iulyyyyyyyyyy123 a răspuns:

Pai, pui cardul in vechiul tel sau orice alt tel cu cablu de date
transferiu tot pe calculator si apoi de pe calcculator tot cu cablu de date pe noul tel