| Andra102 a întrebat:

BUNA, mi-am luat un telefon Orange reyo si de cateva ore cand deschid jocul Pou care este descarcat in telefon el se blocheaza aparand imaginea lui dar nu mai pot apasa pe altceva nimic si daca il blochez nu se mai deschide ecranu. Ca sa-l fac sa mearga ii scot bateria va rog help n u vreau sa se strice debea l-am luat

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sunt mai multi care au problema asta cu pou si nu numai pe reyo.

2 răspunsuri:
| Andra102 explică (pentru sltlp):

Ok mersi mult acum sunt linistita

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa dezinstalez aplicatia, sa restartezi telefonul si apoi sa o reinstalezi. Daca aceasta situatie persista, iti recomand sa oferi feedback dezvoltatorului acestei optiuni privind aceasta eroare de aplicatie pe modelul tau de telefon.

Cu prietenie,
Orange Helper