| Fluture a întrebat:

Mi-am luat zilele trecute un Samsung Gaxy Chat. Cand il bag la incarcat se incinge/ incalzeste bateria. De ce? Si cam cat trebuie tinut la incarcat?

3 răspunsuri:
| MosquitoLIB a răspuns:

Pai asa se incalzeste bateria cand e la incarcat. Si incarcatorul ar trebui sa se incalzeasca. Daca e nou telefonul il lasi sa se descarce complet si dupa aia il lasi 12 ore la incarcat, de 3 ori.

| AtotneştiutoruL1ce a răspuns:

Am si eu Galaxy Chat si il am de ceva timp asa imi face si mie, creca e ceva normal ca nu s`a stricat pana acum laughing)

| Fluture explică (pentru AtotneştiutoruL1ce):

Prima oara cand l-ai incarcat l-ai tinut 12 ore?