| JokerulSmecher007 a întrebat:

mi-am reincarcat cartela Orange cu 5 euro de pe un telefon cu abomament si nu ma lasa sa imi bag nici o optiune. Apelez la*100# si daca intru la ramura optiuni sau Orange young imi spune ca Nr meu este in perioada de gratie. Am incercat sa imi fac o optiune de pe nelimiteaza-te.ro si dupa ce imi aleg oferta imi scrie "Nu te poti inscrie in Orange Young deoarece numarul tau este suspendat"
Ce trebuie sa fac daca nr meu este suspendat?
Ps: nu am abonament
Dau si funda big grin

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Incearca de mai multe ori, si daca nici asa nu reusesti, suna la cei de la Orange, serviciu clienti, si comunica-le problema.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper