| Stici_Ion_1999 a întrebat:

Buna, mi-am scapat telefonul in apa si am incercat sa il usuc cu uscatoru de par apoi l-am lasat in orez mai mult de 3 zile l-am pus la incarcat si sa pornit dar senzorul merge foarte greu de parca este foarte incarcat si butonul care aprinde si stinge telefonul nu merge dar asa pot intra oriunde dar foarte greu.
Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Bună! Ar trebui sa iei carcasa și sa usuci acolo, dacă nu ai făcut asta până acum, încearcă! Și eu mi-am scăpat telefonul și a rezistat, era nasol( Allview A5 easy). Ai putea schimba bateria. Iar uscătorul sa nu fie prea cald. Înncearca sa usuci toate părțile până și butonul de home

| Stici_Ion_1999 explică (pentru Crisstinayy12):

Eu am facut totul dar la mine este
Samsung galaxy S 6 si nu merge sa scot bateria nimic