| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am spart ecranul de la telefon : San Remo.Il am de 1 an.Am dat 11 milioane pe el iar cand m-am dus la Orange mi-a zis ca costa 6 milioane sa il repar. Dar mi se pare prea scump.Alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

E naspa ca e inca in garantie, si daca il faci in alta parte pierzi garantia. Ai putea sa iti cumperi un display (gasesti pe net usor) si sa il montezi tu sau sa il duci la cineva care se pricepe. O sa te coste mai putin, cred. Vezi ce preturi is pe net la display si mai pune inca 50-100 de lei manopera si vezi daca se merita, in comparatie cu pretul de la Orange.

2 răspunsuri:
| COcobro a răspuns (pentru iamSeBy):

Ok iti multumesc si iti dau fundita.Dar inca o intrebare: ce fel de display sa iau? Sa fie specificat pentru. San Remo sau cum? Scz..nu ma pricep :\

| iamSeBy a răspuns (pentru COcobro):

Scuze ca nu am mai raspuns atunci. Da, trebuie sa cauti special pentru tipul telefonului tau. Mersi de funda big grin