| Aneel a întrebat:

mi-am stricat telefonul, incepe sa incarce singur (fara sa fie cuplat la priza), nu-mi mai citeste USB-ul, si zilele trecute mi-au aparut pe ecran niste culori: Albastru, verde, galben...in timp ce era inchis! Va rog spuneti-mi ce are! sad

Răspuns Câştigător
| Anonymous2899 a răspuns:

Buna,cred ca telefonul tau are probleme cu softul.Du-l la un magazin unde se repara telefoane ca sa-l resofteze.N-ar trebui sa coste prea mult.

| Anonymous2899 a răspuns (pentru Anonymous2899):

Si al meu se incarca singur dupa ce l-am scapat in apa dar si-a revenit in cateva zile.

2 răspunsuri:
| lovesMt2 a răspuns:

Du-te si du-l la un magazin eurogsm sau unu de reparari si zi sa faca o reinstalare de soft.(asta in cazul daca nu e crapat ecranul.