| Alessya90 a întrebat:

Mi s-a blocat telefonul, un Samsung galaxy A8, si nu mai pot face absolut nimic. Inainte de a se bloca am intrat pe o poza si asa a ramas. Nu il pot reseta, am incercat sa scot cartela, dar nimic. Daca incerc sa ma sun de pe un alt telefon, nu imi suna. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tii apasat pe butonul de pornire timp de cateva secunde si o sa isi dea restart automat.

| cosmynradu2001 a răspuns:

Bună! Vezi dacă ai vreo gaură mică pe spate la telefon sau în față nu stiu depinde de tell... dacă ai baga un ac de cusut sau de siguranta in aceea gaura si se va reseta!

Poate va mergewinking