| JustMeeLebee a întrebat:

Buna,nu imi mai merge wi ffi-ul pe telefon. am Samsung galaxy advance ma conectez la router si imi arata ca merge wireless-ul dar cand vreau sa intru pe internet imi arata ca nu exista nici o conexiune. am resetat telefonul am oprit si repornit routerul si tot nu merge... Ce sa ma fac?

5 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Incearca sa te deconectezi si sa te conectezi iar la acea retea, sau mai inchide si deschide telefonul.

| JustMeeLebee explică (pentru paulmicutz):

Le-am incercat pe toate de o suta de ori.

| paulmicutz a răspuns (pentru JustMeeLebee):

Daca nu merge nici asa du-te la un service cel mai bine, si acolo ti se v-a da un verdict in privinta telefonului.

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Păi,a sa face si advance-ul meu, mai nou se inchide din orice