| deliutza07 a întrebat:

Nu ma pot hotari intre Samsung galaxy y si Nokia c3. Ma gandesc ca la Samsung se strica repede touhscreen-ul.Ma puteti ajuta? Ms!

5 răspunsuri:
| andulicious a răspuns:

Nu cred ca le poti compara laughing
Samsungu' are procesor de 1000 mai mare decat Nokia
Sistem de operare Android
Display mult mai bun
Si crede'ma am avut Galaxy Y si l'am scapat pe asfalt de 84732972 ori si merge touch'u merge perfect!

Apache
| Apache a răspuns:

Samsung galaxy y o fi orice...dar nu un telefon care sa se strice repede
Un prieten a trecut cu scooterul peste el si nu a avut nimic *_*
Daca e sa faci o comparatie y castiga la toate capitolele :
http://www.compare-cellphones.org/Samsung-Galaxy-Y-vs-Nokia-C3

dar daca as fi in locul tau mi-as lua un galaxy fit.
http://www.compare-cellphones.org/Samsung-Galaxy-Y-vs-Samsung-GALAXY-Fit

...care e tot pe la acelasi pret, dar are camera mai mare, bateria mai mare si la fel si ecranul

| ROB3RT89 a răspuns:

Eu zic Samsung, e si mai micut si mai elegant dar si mai bun! In schimb la Nokia tine bateria mai mult. Poti sa mai pui ceva banuti si sa-ti iei Samsung galxy mini 2, e mult mai bun! Daca nu iti cade, nu se strica touhscreen-ul!

| Me29 a răspuns:

Galaxy Y

| pwp a răspuns:

Orice in afara de touch-screen..sunt ffoarte fragile si proaste. orienteaza-te catre unul cu tastatura normala, sau daca vrei sa fii in ''pas cu moda'' poti incerca telefonul cu tastatura qwerty(model BlackBerry)