| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu mai am credit pe un smartphone am crezut ca aveam si am trimis un SMS si de vreo 5-9 minute ma bombardeaza id...ti d l Orange cu Reincarcati contul pana la... de la 333!
Ce sa fac sa scap de ele dau o funda la cine ma ajuta?

3 răspunsuri:
| Biscuiti a răspuns:

Intra la mesaje, la 'casuta iesire' si acolo o sa iti arate mesajul tau, in curs de trimitere. tot ce trebuie sa faci e sa il stergi. Sper ca ai inteles. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Biscuiti):

Asta stiu si eu ca nu-s asa de incuiat da eu nu vreau sa mai primesc avertizari de la ei!

| Biscuiti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa. pai in cazul asta ma indoiesc ca exista vreo solutie...