| anonim_4396 a întrebat:

Nu merge sa ma conectez la wifi. A mers fara nicio problema, pana m-a mancat pe mine sa ii dau o resetare, si acum nu se mai conecteaza deloc. Cand il activez, imediat se dezactiveaza. I-am dat din nou factory reset, dat tot degeaba. Tot imi apare actualizare software, dar nu merge fara wifi. Help! sad

1 răspuns:
| GaniBoiiiii a răspuns:

Hei! happy Telefonul încearcă să-ți "spună" că trebuie să-ți upgradezi versiunea de Android/iOSwinking. El nu-ți dă acces să folosești acea conexiune, bine, nu "acea conexiune", indiferent de ce conexiune Wi-Fi vorbești, va reacționa la fel, încearcă să-i dai un Upgrade, să vezi dacă v-a funcționa atunci! Fundă? big grin.