| Nustiucenume22 a întrebat:

Nu-mi merge netu' de la telefon, acum cateva ore stateam bine mersii pe el si acum sunt connectata la el dar nu merge... Am dat rr la telefon, am deconectat telefonul' de la wi-fi. Tot nu merge, alte idei?
P.S: am modem/router.

Cel mai bun raspuns, funda big grin

3 răspunsuri:
| MediaMaxRO a răspuns:

Buna,

Din cate am inteles, esti conectata cu telefonul la wi-fi. Ai incercat sa dai restart la routerul wireless? Problema este de la telefon, de la router sau de la internet, asta este clar, asa ca le vom lua prin eliminare.
Cu alt telefon/tableta/laptop ai incercat sa te conectezi la acelasi wi-fi?
Ai incercat sa conectezi internetul la un calculator (prin cablu)?

| Nustiucenume22 explică (pentru MediaMaxRO):

Pe alt telefon nu merge sa prin net ( am incercat ), la tableta/pc merge netu'
Am dat restart. degeaba

| MediaMaxRO a răspuns:

Incearca revenirea la setarile din fabrica.