| ILikeSummer a întrebat:

Bună.

Nu primesc notificări de la Facebook. De cand mi-am facut contul (aprox 8 ani), nu am primit niciodata notificari. Am verificat și la setări.dar degeaba. În tot acest timp am schimbat telefonul, dar, tot nu am primit notificare.
Stie cineva ce poate avea?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu nu am cont pe Facebook ca să îți spun exact pas cu pas ce să faci.
Știu doar că cele mai multe probleme se rezolvă atunci când se intră de pe un pc/laptop în contul de Facebook.

| Lioana a răspuns:

Intri la setari/ Aplicatii si notificari/ Facebook/ Notificari din aplicatii/ activeaza punct de notificare si permiteti intreruperi.