| ColorfulRainbow a întrebat:

Nu stiu de ce telefonul meu Lg nu suna melodia care o pun eu. Mi-am trimis melodii de pe calculator pe telefon si nu suna niciuna dintre care le aleg. Se pune automat o melodie care era la inceput in telefon, foarte enervanta. Nici daca pun melodia pe card tot nu suna asa.Ce as putea face?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, melodiile se aleg de tine si se pun pe o lista de redare.
Cauta aceasta lista, sterge de pe el melodia "enervanta" si adauga melodiile ale...
Atentie! Fisierele melodiilor trebuie sa aiba formatul standard acceptat de aparatul tau!