| IoanaaIoanaa a întrebat:

o parere despre telefonul Allview P5 Energy? Sau despre Allview E3 Living? Care e mai bun? O parere si despre Allview P5 life? Orice parere conteza. Multumesc.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P5 Life deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

| alexandrualind a răspuns:

Allview P5 Energy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu parca ti-am mai raspuns la intrebari despre Allview... Bine, sunt banii tai. Dar nu te mai lasa dusa de nas de caracteristici impresionate scrise numai pe hartie. Am testat multe Allview si crede-ma ca nu este ceea ce pare. Rezolutie camera niciodata nu a fost cum au spus, imagini contin purici la anumite modele, iar pe E2 living in imagini se vad culori ciudate. Apar nuante de mov si albastru. Pana si varfurile copacilor apar mov... In fine, banii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...E3 living. Nu am testat... nu sunt curios. Ma feresc de Allview ca dracul de tamaie.

| IoanaaIoanaa explică:

Dar telefoane Lenovo? Ce părere aveți?