| luiza115 a întrebat:

O prietena de a mea si-a cumparat recent telefonul Oppo A72 și nu ii merge sa efectueze apeluri. Si i-am spus sa ii dea o repornire. Dar nu stie cum, si sincer nici eu. laughing) Am cautat in manualele pe care le-a primit dar nu scrie nimic, am cautat pe internet si nimic. Am cautat si in setări dar n-am avut niciun rezultat. Am incercat si sa tinem apasat pe butonul pornire/oprire si o baga pe google. Știe cumva cineva cum se repornește un telefon Oppo? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce trompetă de telefon si a luat? Oppo, trebuia sa î si cumpere mărci consacrate renumite, Motorola Samsung, Huawey nu oppo nici nu am auzit de firma asta, daca este nou in garantie sa il duca inapoi sa i dea banii si sa si ia un Samsung, cît a dat pe el?

| StefanFlorea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=IpNxiS2traQ aici vezi complet ca nu o sa intelegi daca ti explic