| xRebecaaa a întrebat:

puppy dog eyes3
As vrea sa-mi iau un telefon nou, dar sa fie cu android. pentru ca asta care-l am acum pe nume "Samsung galaxy mini 2" mi s-a stricat si, trebuie sa-mi iau altul.
Stiti vreun telefon dragut, sub 6 milioane cu android?
Sau poate sa fie si un telefon fara android. dar dragut.big grin
Puteti sa-mi spuneti mai multe telefoane.
Astept raspuns. :*

6 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Samsung galaxy chat(full qwerty, android 4.0),

| DoctorChucky a răspuns:

Nokia Lumia e 7.5 milioane n-are android, dar are Wi-Fi, windows 8
Nokia C5-03 e 5 mil nu are Android dar are Wi-fi
Samsung Galaxy Gio

| Ione13 a răspuns:

Du-te la Orange si cerei Samsung galaxy cu portare si are android versiune mare si tastatura querty si este si pe dach.

| Enake a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y Duos, e dual sim, si are android e foarte dragut, si parca am dat 6 mil. jumate sau 7 cam asa pe el, si e foarte bun. Funda?happy

| anaa5 a răspuns:

Telefon mobil Samsung Galaxy Gio S5660 - 550 lei
Telefon mobil Samsung S5360 Galaxy Y- 450 lei

Telefon mobil Samsung B5330 Galaxy Chat- 550 lei
Telefon mobil Samsung Galaxy Mini S5570 - 500 lei

Telefon mobil Motorola FIRE XT311- 450 lei
Telefon mobil Samsung S5301 Galaxy Pocket - 450 lei
acum depinde ce iti place tie. eu ador modelul Samsung B5330 Galaxy Chat. sper ca te ajuta ceea ce ti'am scris. preturile sunt aproximative...(+/- 30 lei). funda? kiss

| tranquila1 a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy Ace Plus 7500. Il recomand oricui, foarte bun telefonul din toate punctele. Eu l-am primit cadou de ziua mea in Februarie, 100 de euro a costat ( din IT). Sa imi spui pana la urma ce telefon ti-ai ales. PS : Are android.