| anonim_4396 a întrebat:

Buna,oare as avea cum sa îmi recuperez clipurile dintr un telefon la care e stricata placa de baza?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca sunt salvate pe card SD sau in cloud.
Din cip-urile de pe placa de baza e foarte costisitor (fiind necesar sa fie sacrificat un alt telefon identic + aparatura scumpa, care le are doar fabrica).

| Claudiudobricanwillkillhimself a răspuns (pentru Bula):

Nu stiu daca clipurile sunt salvate pe card si e un Huawei

| Bula a răspuns (pentru Claudiudobricanwillkillhimself):

Daca telefonul are card de memorie, atunci-de regula, pozele si filmarile se salveaza pe ea.
Scoate carela de memorie si du-o la un calculator care are cititor de card (incorporat sau atasat) si ai mari sanse sa gasesti pe ea tot ce ai inregistrat!

| ReddY25 a răspuns:

Da

| AndiV2 a răspuns:

Da