| GabriellaGabbi a întrebat:

Bună.Ofer fundă. Ce aș putea să aleg dintre Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Express 2? As alege Express 2 pentru că are 4G dar am auzit că și S3 este destul de bun. Scuzați categoria. Mulțumesc pentru răspunsuri

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Express 2

| Jipa95 a răspuns:

Pai si daca telefonul are 4g, pe tine cu ce te ajuta daca operatorul tau de telefonie mobila nu iti ofera acel serviciu? Eu zic sa mergi catre s3. Nu conteaza ca are el 3g, intre 3g si 4g nu difera decat viteza de downloand.

| EchoDemon a răspuns:

Pai daca conteaza cum arata (ceea ce cred ca da). te orientezi si dupa lucrul acesta. Vezi care arata mai bine. Intreaba-ti parintii, prietenii sa te ajute. EU as alege Express 2. tu decizi cum vrei.winking SI s3 e bun (are o colega), dar aia nu-si poate instala mai mult de doua aplicatii. Sper ca te-am ajutat happy.

| Maria_Cristina_1991 a răspuns:

Buna. poti cumpara s3 cu 4g se numeste Samsung i9305, sper sa te ajutewinking