| anonim_4396 a întrebat:

Pe telefonul meu vechi mi-am facut un cont de Facebook (dar, nu mai tin minte daca am folosit e-mail sau nr. de tel). Parola totusi o mai tin minte. Numarul vechi pe care-l aveam cand mi-am facut Facebook mi l-am schimbat cu unul nou. Pe urma mi-am schimbat si telefonul si nu ma pot conecta la Facebook. Am incercat toate e-mail-urile pe care mi le-am facut vreodata, dar imi tot zice ca nu sunt valabile unui cont existent. E oare o problema cu Facebook-ul sau inseamna ca trebuie sa-mi introduc numarul vechi de telefon? Nu-l mai tin minte si nici nu mi l-am notat... Dar am cu mine telefonul vechi, cu contul meu de Facebook pe el. Oare pot sa intru pe ceva pe contul meu si sa vad adresa de e-mail sau numarul vechi? Va rog, ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Si eu sunt in situația ta. Am folosit pentru a ma conecta doar adesea de mail. Când am schimbat adresa de mail nu l-am mai putut accesa. Daca aveam trecut si numărul de telefon pentru a ma loga la Facebook îmi puteam accesa cntul in continuare. După doi ani am deschis un alt cont de Facebook si mi la dezactivat, pe motiv ca sunt doua conturi identice si îmi cere sa trimit poza cu actul de identitate. Nu am trimis si nu pot folosi nici un cont. Intr-un fel îmi prinde bine pentru ca pentru mine e doar pierdere de timp.

| Madalin0404 a răspuns:

Salut incearaca sa te conectezi cu numele de pe cont si parola poate merge, la mine merge

| anonim_4396 explică (pentru Madalin0404):

Buna! Am incercat, dar nu vrea. Imi zice ori e-mail ori numar de telefon. sad

| Madalin0404 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acceptami cererea daca vrei

| Madalin0404 a răspuns (pentru Madalin0404):

Nu pot sa iti trimit mesaje privat ai setarile modificate dar ai primit raspuns bafta happy