| PapushikaAiaMika a întrebat:

pentru cei care aveti tel Nokia lumia610, dc nu merge sa iau cu cablul de date mel dupa net sau poze?

Răspuns Câştigător
| MaiusDLB a răspuns:

Buna eu sincer nu am Nokia lumia dar stiu ca de pe net direct nu merge cum sp u intai le descarci in pc si dupa aia conectezi tlf la pc si dupa aia introduci pozele si muzica si asa mai departe sper ca am fost de folos :*

2 răspunsuri:
| PapushikaAiaMika explică (pentru MaiusDLB):

Stiu asta dar imi cere sa inst cv si instalez dar tot nu mergesad

| MaiusDLB a răspuns (pentru PapushikaAiaMika):

Add daca vrei sa te ajut poate reusim impreuna mariusneculai102 kiss kiss