| Ciani_Adrian_1997 a întrebat:

Buna poate sa imi zica cineva cum pot sa deosebesc un telefon orginal de unul fake? Ma intereseaza in special Samsung galaxy s5 cum as putea sa imi dauseama ca e fake sau nu?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca pretul este prea atragator sigur e fake. Daca cumperi din magazinele mari de telefoane sigur nu iei teapa. Si cea mai sigura modalitate sa iti dai seama daca e fake sau nu este sa mergi cu telefonul la o reprezentanta Samsung. Verdictul lor este final.

| Ciani_Adrian_1997 explică:

Pai pretul e de 450€... E doar putin mai mic de cat cel din magazin