| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Pot face downgrade de la iOS 8.1.1 la iOS 7.1.2? Am fcut update din gresala acum câteva zile din meniul iphone ul meu 4s. Sunt nemulțumita de noile servicii, dezamagita de lagurile si funcționarea extrem de lenta in comparație cu iOS 7.1.2 va rog Spuneti mi ca inca mai e semnat acest software si îndrumați ma si pe mine. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Elimat a răspuns:

Din pacate nu exista acesta otiune. Insa daca te duci la un service, cei de la service iti pot sterge sistemul de operare iphone operating sistem(IOS) de tot, dar iti pot reinstala din nou versiunea de IOS 7.1.2. Insa va trebui platita reinstalarea sistemului de operare IOS 7 daca nu ai certificat de garantie.