| ktaLINE a întrebat:

Pot recupera pozele sterse dintr-un S3? Erau in memoria telefonului, nu pe card. Multumesc!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, am ster tot filderul ''Camera'' crying

| ktaLINE explică (pentru pwp):

Aveam vreo 400 de poze...si prietenul meu s-a gandit sa imi faca o bucurie, evident, din greseala.

| pwp a răspuns (pentru ktaLINE):

sad...pff

| Scorpiel a răspuns:

In principiu da, ai verificat si pe contul de Dropbox?

| ktaLINE explică (pentru Scorpiel):

Nu prea ma pricep la "tehnologie". Contul asta nu se face singur cand imi fac cont pe magazin play, nu?

| FazZeruL a răspuns:

Bună! Ai o posibila sansa sa le recuperezi daca ai avut facut backup la poze in aplicatia fotografii de pa Goolge (sunt sigur ca ai un cont google activ in telefon. aplicatia fotografii de la google e colorata si sare in evidenţa) Dacaa norocul asta, si iţi recuperezi fotografiile, da-mi funda big grin

| ktaLINE explică (pentru FazZeruL):

Pacat ca am un telefon cu asa multe optiuni, dar eu nu m-am complicat sa le descopar. Abia acum am intrat pentru prima data in aplicatia aia pentru fotografii si am dat backup, macar pe viitor sa nu mai am probleme de genul asta. Totusi, vreun program sa le recuperez pe alea sterse nu exista?

| FazZeruL a răspuns:

Din pacate, eu stiu ca nu exista pentru telefon :'( ....totusi inveti din greseli...capul sus happy