| NoName2105 a întrebat:

Pot sa pun parola la mesaje si poze la telefonul Samsung Galaxy Ace Plus? Nu am gasit nimic in setari dar am inteles ca exista o aplicatie insa nu stiu cum se numeste. Va rog sa ma ajutati daca va pricepeti big grin Astept raspuns, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Intri pe google play sau android market (e aceeasi) si scrii la cautare,, App lock'' si aplicatia arata ca un seif. o descarci si cand o deschizi bifezi ce vrei sa blochezi dupa care pui parola!

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Uite aici o mica demonstratie despre o astfel de aplicatie:
http://www.youtube.com/watch?v=jzLYttsyNu0

| Romeo_Stanciu_1968 a răspuns:

Vreau sa pun parola la poze dacă se poate