| anonim_4396 a întrebat:

pretenaşi! laughing
Am o intrebare... Daca esti pe abonament la Orange, se pot vedea aplicatiile de pe telefon sau singurele date pe care le pot vedea sunt cele legate de apeluri si mesaje?
Multumesc anticipat pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In detaliile de convorbiri lunare nu sunt inserate site-urile pe care le vizitezi. In desfasurator, gasesti informatii despre apelurile efectuate, sms-urile trimise si traficul de date consumat.
O zi buna,
Orange Helper

6 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Apeluri, mesaje, si cati MB ai consumat pe internet. Nu sunt sigur daca pot vedea si pe ce site-uri ai fost, nu cred.

Insa n-au nici-o legatura cu aplicatiile de pe telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legatura ar avea aplicatiile cu abonamentul

| Luizamc a răspuns:

Pot vedea doar ceea ce implica abonamentul: apelurile telefonice, mesajele, traficul de internet si cred ca si site urile accesate. Mai mult nu. Poti merge la un asistent de la Orange sa l intrebi.

| KillMePlease a răspuns:

Dar daca am blocat netul de pe abonament ca sa nu fac cost suplimentar si am folosit doar WI-FI-ul din casa ca sa intru pe net se pot vedea site-urile accesate?

| KillMePlease a răspuns (pentru OrangeHelper):

Se pot vedea site-urile accesate cu traficul de date din abonament?
Pentru ca eu am blocat traficul de date de pe abonament pentru a nu face cost suplimentar si folosesc doar WI-FI-ul pentru a intra pe internet...
Mi se pare putin ciudat sa ti se vada site-urile pe care le accesezi pe propriul telefon, mai ales ca nu utilizezi netul de pe cartela(abonament)...

| KillMePlease a răspuns (pentru KillMePlease):

Ca sa* fara,, casa'' laughing))))))))))))))))))) Scuzati