| anonim_4396 a întrebat:

Buna Prieteni! As vrea sa aflu o parola de fb! Am acces la facebook-ul victimei dar pe telefon! Pot intra pe fb respectivului pentru ca este logat pe telefon.dar as vrea sa ii stiu parola! Help please.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-as vrea sa fiu in pielea ta, daca afla ce-i faci!
Si poate afla usor, prin localizarea Facebook-ului tongue

| Mihai1810 a răspuns:

Nu poti afla parola de la Facebook, asa ca poti renunta cu succes.

| GinoLANETTI a răspuns:

Nu cred ca la varsta ta ai dusmani, in adevaratul sens al cuventului, sa faci lucruri urate sub identitatea ei, daca asta doresti sa faci. Si o veste buna pentru victima: nu ai cum sa ii afli parola decat daca ea nu ti-o spune, slabe sanse, asa ca te sfatuiesc sa iti dai log out si sa lasi acea "victima" in pace. Nu iti irosi viata facand rau, totul se intoarce. Succes.

| ohkay a răspuns:

Urât din partea ta. Deja probabil i-ai citit toate mesajele ș.a.m.d, de ce ai face asta în continuare? Ar trebui să ai și tu o limită... nu cred că îți va da cineva vreo soluție.

| DeeaMariia a răspuns:

Nu sunt logata pe Facebook respectivului de pe telefonul meu! Am spus ca am acces la Facebook persoanei de pe telefonul ei!

| AntonyoAlex a răspuns:

Incearca cu hack-uri