| cristina10cris a întrebat:

Buna prieteni cine are un Samsung galaxy S2 plus sunteti multumit de el functioneaza bine vreau avantaje si dezavantaje nu vreau de pe net vreau de la voi numai de la cei care il au. Merci!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E ok si nu prea. Daca poti sa iei s2 simplu e mai bine, deoarece ai memorie dubla, ai gorlla glas, gpu mai puternic si nu numai.

| cristina10cris explică (pentru sltlp):

Crede-ma ca las fi luat dar nu se mai gaseste doar prin comanda speiala nici S2 plus nu prea se mai gaseste la amgazine dar l-am gasit la Emag. Merci pentru raspuns.