| capsuna16 a întrebat:

Buna prieteni! Cine imi spune si mie cum pot bloca un numar de telefon? Aceasta persoana ma suna in continuu si nu s-a plictisit inca. E enervant. Cateodata mai dau telefonul pe silentios ca sa nu aud cand ma suna. Nu stiu ce persoana disperata este, dar ma scoate din sarite. Am telefon Nokia.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să ai listă de ignor. Încearcă să vezi opțiunile pe care le ai pentru un număr care te-a apelat recent. Una dintre ele trebuie să fie „Adaugă în lista neagră / Add to..." (ceva de genul ăsta)

Dacă ne spui exact modelul, putem căuta precis. happy Dar opțiunea trebuie să fie la îndemână, oricum.

| capsuna16 explică (pentru anonim_4396):

Pai telefonl meu e Nokia e63

| anonim_4396 a răspuns (pentru capsuna16):

Http://www.ehow.com/how_12212065_block-number-nokia-e63.html E un pic mai complicat, dar se poate.

| ZendyTeam a răspuns:

1.) Vezi pe aici - http://www.zendy.ro/numar-ascuns/
2.) Vezi ca lista devieri apeluri poti seta sa blocheze numerele private, dar si un anumit numar de telefon si ii va da in mod automat ocupat.

Stima Zendy.

| albertbrs a răspuns:

Nu ai specificat...persoana suna cu nr privat sau cu nr?

| BauBauMyu a răspuns:

Depinde in ce retea esti..suni de exemplu la cosmote(sau in ce retea esti) si dai sa vorbesti cu un agent si ii spui ca te deranjeaza cineva..si gata i-a blocat numarul. Funda?