| Dănuuuuu a întrebat:

Prietenul meu a plecat in Anglia,fiind inca pe drum. Cand a iesit din tara a bagat cartela Lyca in telefon pe care inainte puteam sa sun, dar acum imi spune cea gen "numarul nu e accesat de pe telefonul dumneavoastra " Ce se intampla?

1 răspuns:
| Smarty1991 a răspuns:

Nu stiu exact ce se intampla dar lasa-l sa ajunga in Anglia, sa-si reincarce cu minim 5£ si sa te sune el primul, iar pe urma sa incerci tu. Eu folosesc Lyca si n-am avut probleme pana acum. Incercati si varianta asta.