| Blacky6 a întrebat:

Buna,recent am decis sa achizitionez un telefon Overmax Vertis Etso dar nu stiu daca este bun, adica la pretul de 550 Lei un telefon de 5, 5 Inch cu procesor Quad Core(MediaTEK) de 1.2, RAM 1GB, Camera Spate 8 si fata 2 ...eu spun ca se merita dar, acum nu stiu daca sa-l iau sau nu...as dori parerea voastra (altii spun ca tot ce iese din MediaTEK sunt chinezarii,dar,eu nu cred asta. oricum, astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

E foarte bun, are specificatii de telefon de 1000 lei

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model este destul de performant la preţul pe care-l are :)
http://www.emag.ro/......DY2GQBBBM/

Oricum, NU te aştepta la miracole ( la preţul ăsta )!
Pentru jocuri mai noi/performante/mari, ai NEVOIE de un telefon cu procesor quad-core, memorie internă de MINIM 8 Gb + SD card extern de minim 32 Gb + minim 1 Gb RAM ( dar e preferabil 2-3 Gb RAM )!

Toate cele bune.