| 80suser a întrebat:

Buna!
Recent am intampinat o problema cu telefonul mobil. Se inchide constant, iar bara de navigatie a disparut complet, fiindu-mi imposibil sa accesez aplicatiile instalate.
Mentionez faptul ca la deschiderea telefonului, acesta este activ pana la inchidere, ca mai apoi sa necesite un restart pentru a functiona din nou tot o singura data.
Am incercat sa ii dau o resetare la setarile din fabrica, insa nu a avut niciun efect.

Idei despre ce ar putea fi vorba?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vreo problemă la una dintre componentele hardware.

| 80suser explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu, multumesc!