| macchiato a întrebat:

Recent mi-am cumpărat un Samsung A51 de care am avut multă grijă,nu a fost scăpat, aruncat, udat, lăsat în praf, soare etc. telefonul merge foarte bine, dar acum vreo săptămână voiam să fac o poză și s-a închis brusc și a apărut sigla Samsung pe mijlocul ecranului. A stat așa cam 5 minute, după care s-a redeschis și era totul normal. Acum câteva zile voiam iar să fac o poză și s-a închis la fel 5 minute bune timp în care a stat blocată sigla Samsung pe ecran, nu am apăsat nici un buton, era pur și simplu în mână.
De la ce poate fi? și ce pot face?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

S-a restartat telefonul.
Probabil a facut un update sau a fost o restartare produsa de o eroare de calcul.