| CosovanErik a întrebat:

Buna!
Samsung Galaxy S21 Ultra sau Iphone 12 Pro Max?
Care merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| adrianalbota1 a răspuns:

Depinde de preferinte.
1. Ce iti place, android sau ios?
2. In ce ecosistem ai vrea sa intri. Cel al lui Apple este cel mai bun din punctul meu de vedere.
3. Sa ai in vedere faptul ca S21 ultra are ecran de 120hz iar iphone 12 pro max doar de 60hz. Da, intr-adevar se simte mult mai bine iphoneul fata de un alt android cu 60 hz, dar cu 120 nici nu se compara.120 castiga.
4. Pe hartie samsungul bate iphoneul dar iphoneul este mult mult mai bine optimizat astfel isi foloseste componentele mult mai bine. Deci ambele putem spune ca sunt la acelasi nivel in viata de zi cu zi.

De aici tragi tu concluziile. Sper ca te am ajutat happy

| CosovanErik explică (pentru adrianalbota1):

Pai sa zicem daca postez poze pe retelele de socializare am inteles ca pe Iphone se pastreaza calitatea mai buna.Pe langa asta ma joc si PUBG ar merge mai bine sa imi cumpar Iphone ce zici?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Ambele sunt bune, nu te văita de merit, bani să ai. Însa eu aș merge mai mult pe android, mi se pare mai liber.

| Digikey a răspuns:

Mai bine strangi ceva bani si cumperi ceva ca lumea.

| isemilia a răspuns:

Ambele sunt modele noi, bune, de la companii de top. Depinde doar de tine ce sistem de operare preferi, presupun.

| CosovanErik explică (pentru isemilia):

Pana acum am avut Samsung.

| SociopatuI a răspuns:

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

| Vasilicamosbatran a răspuns:

Samsung.
O fi mai scump.
Dar e mai bun decat Iphone.
Iphone e fiță

| Katte a răspuns:

Pai maica-mea și-a luat Samsung galaxy s21 5g și regreta mega mult, o sa și-l schimbe cu iPhone

| CosovanErik explică (pentru Katte):

De ce regreta?
Am vazute si pe net multe pareri si multi ziceau ca S21 este mai bun.